| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | KA-500 70-470mm |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Carton box |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
SINO Miniatuur Hoge Precisie Aluminium Grating Lineaire Encoder Schaal KA-500 70 tot 470mm
De KA-500 serie lineaire schaal is het miniatuurmodel. De dwarsdoorsnede van de schaal is slechts 20*18mm. Het is speciaal voor een smalle/kleine installatieplaats of voor sommige speciale kleine meetinstrumenten.
Productgegevensblad
| Model | KA-500 serie |
| Meetbereik (mm) | 70-470 (50mm/Specificatie) |
| Schaalafstand | 0,02 mm (50 lijnen/mm) |
| Nauwkeurigheid | ±3/±5/±15µm 20℃ |
| Resolutie (um) | 5um, 1um, 0,5um |
| Referentiesignaal | Elke 50 mm per lengtespecificatie |
| Afdichtingsbescherming | IP53 |
| Werksnelheid | (resolutie)>=5um: >=60m/min=120m/min |
| Uitgangssignaal | TTL / RS422 |
| Bedrijfstemperatuur | 0℃-45℃ |
| Opslagtemperatuur | -20℃--80℃ |
| Vochtigheid | 100% niet gecondenseerd |
| Spanning | 5V/24V |
Pakketlijst:1 * KA500 Lineaire encoderschaal, 1 * schroevensets
Beschermkap & KA-500 Beugel zijn niet inbegrepen. Ze kunnen optioneel worden besteld indien nodig.
Productafbeeldingen
![]()
![]()
![]()
Opties voor afdekkingen
![]()
![]()
Alle schalen worden getest voor levering.
Elke schaal heeft zijn eigen testrapport:
![]()
Het is een voorbeeld van de KA-500 lineaire encoder op een draaibank:
![]()
Afdekking H om de schaal te beschermen:
![]()