| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | SDS-2MS |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Deeltjes |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
2 As Digitale aflees DRO voor frees- en boormachines SINO SDS-2MS
Het is een nauwkeurig meetapparaat dat hoofdzakelijk wordt gebruikt om detectie- en lokalisatiefuncties te bieden voor verschillende soorten handgereedschapsmachines, bewerkings- of testapparatuur.Het item is een digitale aflees DRO met twee assen.
| Artikel 1 | 2 Assen DRO voor draaibank |
| Selectie van de stroomspanning | AC 100V-240V 50Hz-60Hz |
| Energieverbruik | 25VA |
| Werktemperatuur | 0°C tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 70°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | < 90% ((20±5°C) |
| Gewicht | 840 g |
| Frequentievermenigvuldiging | 4X |
Binnen een jaar na de verkoopdatum moeten de producten worden geleverd met "Drie Garanties" en een beperkte vervangingsperiode van 15 dagen en een gratis reparatieperiode.
Een handvol van de hieronder genoemde diensten zijn niet gratis: 1. meer dan een jaar garantie; 2. ongebruikelijke schade veroorzaakt door niet-naleving van de gebruiks-, onderhouds- en opslagrichtlijnen; 3.schade door niet-goedgekeurde reparaties4. zonder een gemachtigde
5. schade veroorzaakt door onweerstaanbare kracht.
![]()
![]()
![]()
![]()