| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | SDS6-2V, KA-300 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
Draaibank 0,001 mm LED 2 Axis Digitale Aflees DRO Kit
Het pakket is uniek voor de behoeften van een tweeassige slijpmachine.
DRO SDS6-2V, een enkel metalen 2-assig scherm, heeft twee KA-300 lineaire hoogprecisie schalen met een afmeting van 1 μm.
Voor een slijpmachine moet de resolutie doorgaans 1 μm bedragen.
Bovendien hebben de 1μm-schalen gele lippen die de nauwkeurigheid verbeteren door zich soepeler te bewegen.
Verpakkingslijst
| Naam van het artikel | Metalen slijpmachine DRO kit |
| Digitaal aflezen (DRO) | SDS6-2V |
| Lineaire schaal voor as X | KA-300: 70-1020 mm |
| Lineaire schaal voor as Y | KA-300: 70-1020 mm |
| Rack voor DRO | L400 |
| Bescherming voor X-schaal | Type D |
| Bescherming voor Y-schaal | Type D |
| Beugel voor weegschaal | T-beugel (1 set) |
| Andere | Kabel / schroeven / handleiding |
| Beugel voor het slijpen | 1 set (optioneel, niet standaard) |
Vermogen voor het slijpen:
![]()
Speciaal voor detype cilinderEen slijpkop, dus dat is geen standaard accessoire.
Detailgegevens:
![]()
![]()
![]()
![]()
Beschrijving van de pin:
![]()
Alle lineaire weegschaal is getest voor levering.
![]()