| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | SDS200, KA-600, KA-300 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
SINO drie-assige luxe TFT boormachine DRO set SDS200 met drie KA glazen weegschaal
Deze TFT DRO set is speciaal voor drie assen boormachine voorstellen.
Er zijn drie KA-serie glazen weegschaal met één TFT DRO SDS200.
En de standaardkabel van de weegschaal is 3 meter lang, soms zijn verlengkabels nodig voor de grote machine.
De lengte van de verlengkabel moet 1 tot 10 meter bedragen.
![]()
Verpakkingslijst
| Naam van het artikel | Drie-assen luxe TFT boormachine DRO set |
| Digitaal aflezen (DRO) | SDS200 |
| Lineaire schaal voor as X | KA-600 / KA-300: 70-3000 mm |
| Lineaire schaal voor as Y | KA-600 / KA-300: 70-3000 mm |
| Lineaire schaal voor as Z | KA-600 / KA-300: 70-3000 mm |
| Rack voor DRO | Rack L400 |
| Bescherming voor X-schaal | Type D / M |
| Bescherming voor Y-schaal | Type D / M |
| Bescherming voor de Z-schaal | Type D / M |
| Beugel voor weegschaal |
T-beugel (3 sets) |
| Andere | Kabel / schroeven / handleiding |
Detailgegevens:
![]()
![]()
![]()
![]()
Beschrijving van de pin:
![]()
Alle lineaire weegschaal is getest voor levering.
![]()