| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | Ka-300 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Kartondoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
CHINEES het Glas Lineaire Codeur van het Hoge Precisiers422 Aluminium de Schaal van de 5 Micronresolutie
Alle CHINEESka-reeksschalen zouden kunnen worden verkozen om TTL of signaal rs422/eia-422-a, en 5, 1 of 0,5 micronsresolutie te zijn.
Ka-300 is de model 5 micronschaal met RS422-signaal gewoonlijk voor EMD-machines.
Anti-jamming zou beter moeten zijn dat spar voor deze soorten machines.
Het blad van productgegevens
| Model | Ka-300 |
| Reislengte (mm) | 70-1020 (50mm/Specification) |
| Het schrapen afstand | 0.02mm (50 lines/mm) |
| Nauwkeurigheid | ±3/±5/±15µm 20℃ |
| Resolutie (um) | 5um |
| Verwijzingssignaal | Elke 50mm per lengtespecificatie |
| Verbindingsbescherming | IP53 |
| het werk snelheid | (resolutie) >=5um: >=60m/min <>=120m/min |
| Outputsignaal | RS422/EIA-422-A |
| Werkende temperatuur | 0℃-45℃ |
| Opslagtemperatuur | -20℃--80℃ |
| Vochtigheid | 100% gecondenseerd niet |
| Voltage | 5V/24V |
Pakketlijst: 1 * Lineaire de codeurschaal van KA300, 1 *screwreeksen
De ondersteunende plaat is niet inbegrepen. Het kan zijn optioned door verschillend voorstelt. De dekking is ook mogelijk.
Productbeelden
![]()
![]()
![]()
Ondersteunende Plaat:
![]()
Alle schalen zullen vóór levering worden getest.
Elke schaal heeft zijn eigen testrapport:
![]()