| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | SDS6-2V, KA-300 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
CHINEES de Malende Machinedro Uitrusting SDS2MS van het 2 Asmetaal met Hoge Precisie Twee 1µm Lineaire Schalen
Het pakket is speciaal voor 2 as het malen machinevereiste.
Één Metaal 2 asvertoning DRO SDS6-2V met twee hoge precisie 1µm lineaire schalen Ka-300.
Gewoonlijk, zou de resolutie 1µm voor malende machine moeten zijn.
En de 1µm schalen rusten met gele lippen uit die regelmatiger om de nauwkeurigheid te bevorderen.
Pakketlijst:
| Puntnaam | De uitrusting van de metaal Malende Machine DRO |
| Digitaal Lezen (DRO) | SDS6-2V |
| Lineaire schaal voor as X | Ka-300: 701020mm |
| Lineaire schaal voor as Y | Ka-300: 701020mm |
| Rek voor DRO | L400 |
| Beschermingsdekking voor X-schaal | Type D |
| Beschermingsdekking voor y-schaal | Type D |
| Steun voor schalen | T-steun (1 reeks) |
| Anderen | Kabel/Schroeven/Handboek |
| Steun voor het Malen | 1 reeks (optioned, niet standaard) |
Steun voor het Malen:
![]()
Speciaal voor de cilindertype malende kopbal, zodat geen standaardtoebehoren is.
Detailinformatie:
![]()
![]()
![]()
![]()
Speldbeschrijving:
![]()
Alle lineaire schalen werden getest vóór levering. Hier is een steekproef van het de testrapport van een schaal.
![]()