| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | SDS6-2V, KA-300, KA-500, KA-600 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
Van de CHINEES 2 LEIDENE van het assenmetaal de grote van het de machine digitale lezen groottedraaibank uitrusting SDS6-2V die op diadoos opzetten met twee lineaire schalen
De digitale lezenuitrusting is speciaal voor de machine van de 2 asdraaibank het plaatsen.
DRO SDS6-2V zou op de de diadoos van de draaibank moeten opzetten.
Schaal Ka-600 is voor as Z, en schaal La-300 of Ka-500 is voor as X.
Pakketlijst:
| Puntnaam | van de 2 LEIDENE van het assenmetaal grote de machinedro uitrusting groottedraaibank |
| Digitaal Lezen (DRO) | SDS6-2V |
| Lineaire schaal voor as Z | Ka-600 10003000mm |
| Lineaire schaal voor as X | Ka-300/Ka-500 270520mm |
| Rek voor DRO | Rek voor draaibank (50C) |
| Beschermingsdekking voor z-schaal | Type M |
| Beschermingsdekking voor X-schaal | Type D/H |
| Steun voor schalen |
T-steun (1set)/steun Ka-500 (1pc) |
| Anderen | Kabel/Schroeven/Handboek |
Functies voor draaibankmachine:
Detailinformatie:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Speldbeschrijving:
![]()
Alle lineaire schalen werden getest vóór levering. Hier is een steekproef van het de testrapport van een schaal.
![]()
Het is een steekproef die een DRO op de diadoos van een draaibank opzet:
![]()
Het is een steekproef die lineaire codeur Ka-500 op as X van draaibank:
![]()
Het is een steekproef die lineaire codeur Ka-300 op as Z van draaibank:
![]()