| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | SDS6-2V, KA-300, KA-500 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
Van het CHINEES 2 LEIDENE van het asmetaal eenheid SDS6-2V die draaibank de digitale lezen op diadoos opzetten met twee glasschalen
Deze digitale lezeneenheid is speciaal voor de machineverwerking van de 2 asdraaibank.
DRO SDS6-2V zal op de de diadoos van de draaibank worden opgezet.
De Ka-300 glasschaal zou voor as Z moeten zijn, en Ka-500 de glasschaal zou voor as X. moeten zijn.
Pakketlijst:
| Puntnaam | van het 2 LEIDENE van het asmetaal eenheid draaibank de digitale lezen |
| Digitaal Lezen (DRO) | SDS6-2V |
| Lineaire schaal voor as Z | Ka-300 7201020mm |
| Lineaire schaal voor as X | Ka-500 270520mm |
| Rek voor DRO | Rek voor draaibank (50C) |
| Beschermingsdekking voor z-schaal | Type D |
| Beschermingsdekking voor X-schaal | Type H |
| Steun voor schalen |
T-steun (1set)/steun Ka-500 (1pc) |
| Anderen | Kabel/Schroeven/Handboek |
Functies voor draaibankmachine:
Detailinformatie:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Speldbeschrijving:
![]()
Alle lineaire schalen werden getest vóór levering. Hier is een steekproef van het de testrapport van een schaal.
![]()
Het is een steekproef die een DRO op de diadoos van een draaibank opzet:
![]()
Het is een steekproef die lineaire codeur Ka-500 op as X van draaibank:
![]()
Het is een steekproef die lineaire codeur Ka-300 op as Z van draaibank:
![]()