| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | SDS6-3V, KA-300, KA-500 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
De CHINEES van de het malenmachine DRO van het 3 asmetaal uitrusting SDS6-3V voor aixs Z die hoofd lineaire schaal malen
Het pakket is speciaal voor de machinevereiste van het 3 asmalen, en de as Z is speciaal voor de installatie van het malenhoofd.
Één vertoning met 3 assen DRO SDS6-3V met twee standaard lineaire schalen Ka-300 en één minischaal Ka-500.
Pakketlijst:
| Puntnaam | malenmachine DRO die hoofduitrusting malen |
| Digitaal Lezen (DRO) | SDS6-3V |
| Lineaire schaal voor as X | Ka-300: 6701020mm |
| Lineaire schaal voor as Y | Ka-300: 370570mm |
| Lineaire schaal voor as Z | Ka-500: 170mm |
| Rek voor DRO | L400 |
| Beschermingsdekking voor X-schaal | Type C |
| Beschermingsdekking voor y-schaal | Type D |
| Toebehoren voor z-Malenhoofd | Ka-500 malende hoofdtoebehoren (1 reeks) |
| Steun voor schalen | T-steun (1 reeks) |
| Anderen | Kabel/Schroeven/Handboek |
Functies voor malenmachine:
Detailinformatie:
![]()
![]()
![]()
Speldbeschrijving:
![]()
Alle lineaire schalen werden getest vóór levering. Hier is een steekproef van het de testrapport van een schaal.
![]()