| Merknaam: | SINO |
| Modelnummer: | SDS6-3VF, KA-300 |
| MOQ: | 1 reeks |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakkingsdetails: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
Van de CHINEES 3 LEIDENE van het assenmetaal output rs232-c van het het lezensysteem SDS6-3VF malenmachine de digitale met drie lineaire schalen
Dit digitale lezensysteem is speciaal voor de machinevereiste en verbinding van het 3 assenmalen met PC of andere systemen
Één LEIDEN met 3 assen vertonings digitaal lezen SDS6-3VF met drie standaard lineaire schalen Ka-300.
Pakketlijst:
| Puntnaam | systeem van het de 3 LEIDENE van het asmalen machne output het digitale lezen van rs232-c |
| Digitaal Lezen (DRO) | SDS6-3VF |
| Lineaire schaal voor as X | 6701020mm |
| Lineaire schaal voor as Y | 370570mm |
| Lineaire schaal voor as Z | 370570mm |
| Rek voor DRO | L400 |
| Beschermingsdekking voor X-schaal | Type C |
| Beschermingsdekking voor y-schaal | Type D |
| Beschermingsdekking voor z-schaal | Type D |
| Steun voor schalen | T-steun (2 reeksen) |
| Anderen | Kabel/Schroeven/Handboek |
Functies voor malenmachine:
Detailinformatie:
![]()
![]()
![]()
Speldbeschrijving:
![]()
Alle lineaire schalen werden getest vóór levering. Hier is een steekproef van het de testrapport van een schaal.
![]()